Odstąpienie od umowy i zwrot towaru

 

Kupując w sklepie internetowym SuperPerfumy niczym nie ryzykujesz. Nawet jeżeli nie jesteś pewien czy kupujesz właściwy produkt pamiętaj że możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, bez podawania przyczyny zwrotu. Jeżeli produkt nie jest rozpakowany i używany (fola i pudełko są nienaruszone) zwrócimy Ci pełną wartość zamówienia1. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) Kupujący będący Konsumentem może odstąpić bez podania przyczyny od umowy zawartej na odległość ze Sprzedawcą w ciągu 14 (czternastu) dni od dnia otrzymania towaru. Odstąpienie możliwe jest tylko wtedy, gdy towar znajduje się w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.


2. Klient wykorzystuje swoje prawo do odstąpienia od umowy wysyłając oświadczenie w formie pisemnej w terminie 14 dni od dnia otrzymania zamówionego towaru.

 

Dla Państwa wygody zamieszczamy wzór oświadczenia zwrotu, który można pobrać i wypełnić.

 

Oświadczenie może być wysłane na adres:

 

ZIP WIECZOREK Spółka Komandytowa

ul Biskupińska 59

20-830 LublinLub na email:

sklep@superperfumy.pl


3. Klient nie ma obowiązku zwrotu towaru w ciągu tych 14 dni, lecz w ciągu 14 dni od dnia odstąpieniu od umowy.

 

4. Sklep zwraca pieniądze w terminie 14 dni od daty otrzymania zwracanego produktu, w zależności od wyboru Konsumenta przelewem na rachunek bankowy wskazany przez Konsumenta, bądź przekazem pocztowym na adres podany w zamówieniu.

 

5. Koszty odesłania towaru przez Konsumenta nie są zwracane. Zwrotu towaru klient dokonuje na koszt własny.

 

6. Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta, prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje klientowi w przypadku, gdy przedmiotem umowy sprzedaży jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

 

7. Zwracany towar należy bezpiecznie zapakować, dołączyć fakturę lub paragon i odesłać na adres sklepu SuperPerfumy:ZIP WIECZOREK Spółka Komandytowa

ul Biskupińska 59

20-830 Lublin

 

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na bezpieczne zapakowanie odsyłanego towaru. Jeżeli przesyłka zostanie uszkodzona w czasie transportu nie zostanie przyjęta.Zachęcamy do skorzystania z formularza zwrotu dostępnego po zalogowaniu na stronie sklepu, w zakładce "Moje konto", oraz do wygenerownia etykiety na przesyłkę zwrotną Poczty Polskiej.

Więcej informacji na temat zwrotów Pocztą Polską.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 1407 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Zamówienia zgodne. Szybka wysyłka.
2024-04-18
Ok
pixel